O nas

Zdobywając doświadczenie we współpracy z klientami z różnych branż i gałęzi produkcji oraz usług, jako Biuro Tłumaczeń „Profino” w 2012 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o projektowanie i zlecanie reklam drukowanych, w tym:  logotypów, podstawowych materiałów identyfikacyjnych, materiałów reklamowo-promocyjnych, reklam zewnętrznych oraz stron www.
Każda firma, nawet najmniejsza, powinna posiadać profesjonalnie opracowane logo, właściwie dobrane kolory i symbole, a nawet krój pisma, z którymi będzie kojarzona. Jesteśmy od tego, by zaprojektować i stworzyć cały jednolity zbiór produktów wizualnie identyfikujących firmę tak, by jej przekaz był spójny i wyróżniał ją spośród firm konkurencyjnych.
Dbamy o to, by każdy druk, nawet najmniejszy, odpowiadał stylem założeniom, jakie przyjęła firma w swoim systemie identyfikacji wizualnej. Ponadto posiadamy umiejętności, które pozwalają nam na zaprojektowanie firmowej strony internetowej.
Nasi pracownicy to doświadczeni i niezwykle zdolni specjaliści od projektowania reklamy, plastycy, graficy komputerowi i copywriterzy. Ostateczny, zaakceptowany przez klienta projekt trafia natomiast do współpracujących z naszą firmą drukarni, które z niezwykłą starannością wykonują dla nas zlecone prace. Podczas projektowania reklam stawiamy na jakość ich wykonania od momentu powstania projektu na ekranie komputera, po przekazanie gotowych wydruków pod wskazany adres. Charakteryzują nas nowatorskie rozwiązania i oryginalność projektów. Wybieramy materiały najwyższej klasy oraz kontrolujemy poziom wykonania końcowego produktu, który trafia bezpośrednio do klienta. Współpraca z nami to nie tylko oszczędność czasu, ale także świetny kontakt i możliwość konsultacji na każdym etapie tworzenia reklamy. Nie bez znaczenia są również konkurencyjne ceny.
 
Profino - profesjonalnie i nowocześnie.